#105. Εγκαταλειμμένο αυτοκίνητο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δ.Περιβάλλοντος
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Περιβάλλοντος
Δημιουργήθηκε: 19-05-2019 12:09:04 (πριν 4 μήνες)
Ενημερώθηκε: 20-05-2019 11:37:49 (πριν 4 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.721851400000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.917797899999982
Προβολές: 14
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Εγκαταλειμμένο αυτοκίνητο

linear_scale Δ.Περιβάλλοντος

  • Καταχωρήθηκε
  • check Εγκρίθηκε
  • Απορρίφθηκε
  • Απαντήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Διεκπεραιώθηκε

20-05-2019

πριν 4 μήνες

Εγκρίθηκε

  • κ. Σώφλο, θα πραγματοποιηθεί άμεσα αυτοψία από την υπηρεσία μας και θα γίνει η απαραίτητη έρευνα, θα ενημερώνεστε για την πορεία του αιτήματος σας μέσα από την εφαρμογή. Σας ευχαριστούμε που με την συμμετοχή σας βοηθάτε στην βελτίωση της πόλης μας.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Περιβάλλοντος

19-05-2019

πριν 4 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δ.Περιβάλλοντος
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Περιβάλλοντος

placeΑεροδρομίου 13, Ωραιόκαστρο 570 13, Ελλάδα