#338. Επικίνδυνη Λακκούβα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Λακκούβα στο οδόστρωμα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Γραφείο Καθημερινότητας του Πολίτη, Διεύθυνση τεχνικών υπηρεσιών και πολεοδομίας
Δημιουργήθηκε: 05-12-2022 14:11:53 (πριν 2 μήνες)
Ενημερώθηκε: 27-12-2022 11:12:24 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.724526203312280
Γεωγραφικό μήκος: 22.916201557964087
Προβολές: 58
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Εδώ και μια βδομάδα υπάρχει στο δρόμο μας αυτή η κατάσταση. Με τις βροχές και τον όγκο των αυτοκινήτων που διέρχονται καθημερινά το πρόβλημα γίνεται όλο και πιο έντονο και πιο επικίνδυνο.

linear_scale Λακκούβα στο οδόστρωμα

  • Καταχωρήθηκε
  • Εγκρίθηκε
  • Απορρίφθηκε
  • Απαντήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Διεκπεραιώθηκε

27-12-2022

πριν ένα μήνα

Διεκπεραιώθηκε

  • ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΗΚΕ
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Γραφείο Καθημερινότητας του Πολίτη, Διεύθυνση τεχνικών υπηρεσιών και πολεοδομίας

06-12-2022

πριν 2 μήνες

Σε εξέλιξη

  • Ενημερώθηκε η Δ/ΝΣΗ Τεχνικών Υπηρεσιών & Πολεοδομίας/ Τμήμα Τεχνικών Υπηρεσιών & Τεχνικών Έργων.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Γραφείο Καθημερινότητας του Πολίτη, Διεύθυνση τεχνικών υπηρεσιών και πολεοδομίας

05-12-2022

πριν 2 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Λακκούβα στο οδόστρωμα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Γραφείο Καθημερινότητας του Πολίτη, Διεύθυνση τεχνικών υπηρεσιών και πολεοδομίας

placeΤσιμέρας 6, Ωραιόκαστρο 570 13, Ελλάδα