#344. ΚΑΜΜΕΝΗ ΛΑΜΠΑ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κολόνα φωτισμού
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Γραφείο Καθημερινότητας του Πολίτη, Διεύθυνση τεχνικών υπηρεσιών και πολεοδομίας
Δημιουργήθηκε: 09-01-2023 11:44:11 (πριν 27 μέρες)
Ενημερώθηκε: 19-01-2023 12:40:48 (πριν 17 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.729564297250940
Γεωγραφικό μήκος: 22.912457897378555
Προβολές: 26
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Καμένη λάμπα στην οδό, (Πάροδος Αλ .Υψηλάντη με Βασ. Κωνσταντίνου. Η Κυρία ΛΥΜΠΟΥΔΗ έχει επικοινωνήσει πολλές φορές με την Τεχνική Υπηρεσία αλλά δεν υπήρξε ανταπόκριση.

linear_scale Κολόνα φωτισμού

  • Καταχωρήθηκε
  • Εγκρίθηκε
  • Απορρίφθηκε
  • Απαντήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Διεκπεραιώθηκε

19-01-2023

πριν 17 μέρες

Διεκπεραιώθηκε

  • αντικατασταση
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Γραφείο Καθημερινότητας του Πολίτη, Διεύθυνση τεχνικών υπηρεσιών και πολεοδομίας

09-01-2023

πριν 27 μέρες

Σε εξέλιξη

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κολόνα φωτισμού
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Γραφείο Καθημερινότητας του Πολίτη, Διεύθυνση τεχνικών υπηρεσιών και πολεοδομίας

placeΠαρ. Αλ. Υψηλάντη 1b, Ωραιόκαστρο 570 13, Ελλάδα