#346. Τοποθέτηση stop σε σταυροδρόμι.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Τεχνικά Έργα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Γραφείο Καθημερινότητας του Πολίτη, Διεύθυνση τεχνικών υπηρεσιών και πολεοδομίας
Δημιουργήθηκε: 11-01-2023 09:34:54 (πριν 25 μέρες)
Ενημερώθηκε: 11-01-2023 09:34:54 (πριν 25 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.731930168968100
Γεωγραφικό μήκος: 22.917886688424698
Προβολές: 25
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Παρακαλώ τοποθετηθούν άμεσα ξανά ο στύλος με (STOP και πινακίδα για παρκάρισμα τους μονούς και ζυγούς μήνες) που υπήρχαν και αφαιρέθηκαν ύστερα από εργασίες που εκτελούνται σε ιδιόκτητο οικόπεδο στη διασταύρωση Κομνηνών με Ρήγα Φεραίου. Υπάρχει κίνδυνος ατυχήματος και σύγχυση στο παρκάρισμα.

linear_scale Τεχνικά Έργα

  • Καταχωρήθηκε
  • Εγκρίθηκε
  • Απορρίφθηκε
  • Απαντήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Διεκπεραιώθηκε

11-01-2023

πριν 25 μέρες

Σε εξέλιξη

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Τεχνικά Έργα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Γραφείο Καθημερινότητας του Πολίτη, Διεύθυνση τεχνικών υπηρεσιών και πολεοδομίας

placeΚομνηνών 41, Ωραιόκαστρο 570 13, Ελλάδα