#78. εγκαταλελειμμένο οχημα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δ.Περιβάλλοντος
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Περιβάλλοντος
Δημιουργήθηκε: 05-04-2019 11:00:53 (πριν 5 μήνες)
Ενημερώθηκε: 08-04-2019 09:00:52 (πριν 5 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.711507736560220
Γεωγραφικό μήκος: 22.929676808416843
Προβολές: 12
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

εγκαταλελειμμένο οχημα

linear_scale Δ.Περιβάλλοντος

  • Καταχωρήθηκε
  • Εγκρίθηκε
  • Απορρίφθηκε
  • Απαντήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Διεκπεραιώθηκε

08-04-2019

πριν 5 μήνες

Σε εξέλιξη

  • Έχει πραγματοποιηθεί αυτοψία από τον αρμόδιο υπάλληλο. Υπάρχει όντως εγκαταλελειμένο όχημα, χωρίς πινακίδες στο συγκεκριμένο σημείο. Έχει ακολουθηθεί όλη η διαδικασία, που χρειάζεται για να απομακρυνθεί το όχημα, στο χρονικό διάστημα που ορίζεται από τον νόμο.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Περιβάλλοντος

08-04-2019

πριν 5 μήνες

Εγκρίθηκε

  • Το αίτημά σας εγκρίθηκε, θα πραγματοποιηθεί άμεσα αυτοψία. Ευχαριστούμε για τη βοήθεια σας.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Περιβάλλοντος

05-04-2019

πριν 5 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δ.Περιβάλλοντος
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Περιβάλλοντος

placeΝάρκισσου 1, Γαλήνη 570 13, Ελλάδα