#91. Εγκατελειεγκαταλειμμένο; κλεμμένο; όχημα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δ.Περιβάλλοντος
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Περιβάλλοντος
Δημιουργήθηκε: 17-04-2019 18:04:12 (πριν 2 μήνες)
Ενημερώθηκε: 18-04-2019 11:55:20 (πριν 2 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.724166870117190
Γεωγραφικό μήκος: 22.905916213989258
Προβολές: 10
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Εγκατελει εγκαταλειμμένο; κλεμμένο; όχημα

linear_scale Δ.Περιβάλλοντος

  • Καταχωρήθηκε
  • check Εγκρίθηκε
  • Απορρίφθηκε
  • Απαντήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Διεκπεραιώθηκε

18-04-2019

πριν 2 μήνες

Εγκρίθηκε

  • Κ. Μαρίνου, θα πραγματοποιηθεί άμεσα αυτοψία από την υπηρεσία μας και θα γίνει η απαραίτητη έρευνα, θα ενημερώνεστε για την πορεία του αιτήματος σας μέσα από την εφαρμογή. Σας ευχαριστούμε που με την συμμετοχή σας βοηθάτε στην βελτίωση της πόλης μας.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Περιβάλλοντος

17-04-2019

πριν 2 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δ.Περιβάλλοντος
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Περιβάλλοντος

placeΠεύκων 10, Παλαιόκαστρο 570 13, Ελλάδα