#238. ΕΛΛΙΠΗΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κολόνα φωτισμού
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Γραφείο Καθημερινότητας του Πολίτη, Διεύθυνση τεχνικών υπηρεσιών και πολεοδομίας
Δημιουργήθηκε: 06-01-2022 18:18:19 (πριν ένα χρόνο)
Ενημερώθηκε: 19-01-2023 12:50:30 (πριν 17 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.709198489547134
Γεωγραφικό μήκος: 22.928580699150093
Προβολές: 119
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Καλησπέρα σας και καλή χρονιά, Σας αποστέλλω αυτό το αίτημα καθότι στην οικοδομή που διαμένουμε και η οποία βρίσκεται στην οδό Κερασιάς 8, περιοχή Γαλήνης Ωραιοκάστρου, καθώς και στις διπλανές οικοδομές, παρατηρείται έντονα το φαινόμενο του ελλιπή φωτισμού. Σχετικές φωτογραφίες επισυνάπτονται. Ειδικότερα, οι κολόνες φωτισμού με την σήμανση 1 και 3 φέγγουν αμυδρά. Η δε κολόνα φωτισμού με την σήμανση 2 είναι ανενεργή εδώ και πολλούς μήνες… Παρακαλείσθε όπως αντικαταστήσετε τις ανωτέρω με νέας τεχνολογίας φωτισμό, ο οποίος αφενός μεν είναι λιγότερο ενεργοβόρος αφετέρου δε καλύτερος σε απόδοση φωτισμού. Γίνεται μνεία το τελευταίο διάστημα έχουν πραγματοποιηθεί απόπειρες εισόδου σε αυλές στην οικοδομή μας καθώς και σε παρακείμενες οικοδομές. Με εκτίμηση, Κωνσταντίνος ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Τηλ. 6943657880

linear_scale Κολόνα φωτισμού

  • Καταχωρήθηκε
  • Εγκρίθηκε
  • Απορρίφθηκε
  • Απαντήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Διεκπεραιώθηκε

19-01-2023

πριν 17 μέρες

Διεκπεραιώθηκε

  • αντικατασταθηκαν
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Γραφείο Καθημερινότητας του Πολίτη, Διεύθυνση τεχνικών υπηρεσιών και πολεοδομίας

03-10-2022

πριν 4 μήνες

Σε εξέλιξη

  • Ενημερώθηκε η Δ/νση Τεχνικών Υπηρεσιών & Πολεοδομίας / Τμήμα Ηλεκτρομηχανολογικών Έργων & Συγκοινωνιών.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Γραφείο Καθημερινότητας του Πολίτη, Διεύθυνση τεχνικών υπηρεσιών και πολεοδομίας

06-01-2022

πριν ένα χρόνο

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κολόνα φωτισμού
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Γραφείο Καθημερινότητας του Πολίτη, Διεύθυνση τεχνικών υπηρεσιών και πολεοδομίας

placeΚερασιάς 13, Γαλήνη 570 13, Ελλάδα