#258. Καμμένη λάμπα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κολόνα φωτισμού
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Γραφείο Καθημερινότητας του Πολίτη, Διεύθυνση τεχνικών υπηρεσιών και πολεοδομίας
Δημιουργήθηκε: 15-06-2022 00:39:05 (πριν 7 μήνες)
Ενημερώθηκε: 23-01-2023 11:29:31 (πριν 13 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.728580525144025
Γεωγραφικό μήκος: 22.918455316735844
Προβολές: 111
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Αγίου Γεωργίου 9-11 έχει καεί η λάμπα σε κολόνα φωτισμού

linear_scale Κολόνα φωτισμού

  • Καταχωρήθηκε
  • Εγκρίθηκε
  • Απορρίφθηκε
  • Απαντήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Διεκπεραιώθηκε

23-01-2023

πριν 13 μέρες

Διεκπεραιώθηκε

  • ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΕ
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Γραφείο Καθημερινότητας του Πολίτη, Διεύθυνση τεχνικών υπηρεσιών και πολεοδομίας

03-10-2022

πριν 4 μήνες

Σε εξέλιξη

  • Ενημερώθηκε η Δ/νση Τεχνικών Υπηρεσιών/ Τμήμα Ηλεκτρομηχανολογικών Έργων & Συγκοινωνιών.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Γραφείο Καθημερινότητας του Πολίτη, Διεύθυνση τεχνικών υπηρεσιών και πολεοδομίας

15-06-2022

πριν 7 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κολόνα φωτισμού
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Γραφείο Καθημερινότητας του Πολίτη, Διεύθυνση τεχνικών υπηρεσιών και πολεοδομίας

placeΒΙΠΕ, Ωραιόκαστρο 570 13, Ελλάδα