#260. Φωτισμός

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κολόνα φωτισμού
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Γραφείο Καθημερινότητας του Πολίτη, Διεύθυνση τεχνικών υπηρεσιών και πολεοδομίας
Δημιουργήθηκε: 28-06-2022 17:54:08 (πριν 7 μήνες)
Ενημερώθηκε: 23-01-2023 11:49:57 (πριν 13 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.728580525144025
Γεωγραφικό μήκος: 22.918455316735844
Προβολές: 109
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Καλησπέρα, στην Γαλήνη μπροστά από την οικία μου στην οδό Κερασιας 17, από το Νο13 έως το 21 και από την απέναντι πλευρα οι 3 από τις 6 κολώνες έχουν καμένες ή χαλασμένες λάμπες, με αποτέλεσμα ο φωτισμός να είναι σχεδόν ανυπαρκτος- ελλειπής. Θα θέλαμε την άμεση ανταπόκριση σας. Σας ευχαριστήσω εκ των προτέρων. Με εκτίμηση. Καλό καλοκαίρι.

linear_scale Κολόνα φωτισμού

  • Καταχωρήθηκε
  • Εγκρίθηκε
  • Απορρίφθηκε
  • Απαντήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Διεκπεραιώθηκε

23-01-2023

πριν 13 μέρες

Διεκπεραιώθηκε

  • ΔΙΟΡΘΩΘΗΚΕ
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Γραφείο Καθημερινότητας του Πολίτη, Διεύθυνση τεχνικών υπηρεσιών και πολεοδομίας

03-10-2022

πριν 4 μήνες

Σε εξέλιξη

  • Ενημερώθηκε η Δ/ΝΣΗ Τεχνικών Υπηρεσιών και Πολεοδομίας - Τμήμα Ηλεκτρολογικών Έργων & Συγκοινωνιών.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Γραφείο Καθημερινότητας του Πολίτη, Διεύθυνση τεχνικών υπηρεσιών και πολεοδομίας

28-06-2022

πριν 7 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κολόνα φωτισμού
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Γραφείο Καθημερινότητας του Πολίτη, Διεύθυνση τεχνικών υπηρεσιών και πολεοδομίας

placeΒΙΠΕ, Ωραιόκαστρο 570 13, Ελλάδα