#347. ΚΑΜΜΕΝΗ ΛΑΜΠΑ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κολόνα φωτισμού
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Γραφείο Καθημερινότητας του Πολίτη, Διεύθυνση τεχνικών υπηρεσιών και πολεοδομίας
Δημιουργήθηκε: 24-01-2023 10:12:55 (πριν 12 μέρες)
Ενημερώθηκε: 24-01-2023 10:12:55 (πριν 12 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.728804110991426
Γεωγραφικό μήκος: 22.917886688424698
Προβολές: 9
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Καμένη λάμπα στην οδό Τραπεζούντος Νο 35.

linear_scale Κολόνα φωτισμού

  • Καταχωρήθηκε
  • Εγκρίθηκε
  • Απορρίφθηκε
  • Απαντήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Διεκπεραιώθηκε

24-01-2023

πριν 12 μέρες

Σε εξέλιξη

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κολόνα φωτισμού
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Γραφείο Καθημερινότητας του Πολίτη, Διεύθυνση τεχνικών υπηρεσιών και πολεοδομίας

placeΤραπεζουντος 35, Ωραιόκαστρο 570 13, Ελλάδα