#88. Δημοτικό Δρυμου Δέντρα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κοπή δένδρων/κλαδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Περιβάλλοντος
Δημιουργήθηκε: 12-04-2019 10:25:37 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 19-04-2019 11:54:01 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.779254309307680
Γεωγραφικό μήκος: 22.963816835595708
Προβολές: 12
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Πολύ ψηλά δέντρα επικίνδυνα για μαθητές και πολίτες

linear_scale Κοπή δένδρων/κλαδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • check Εγκρίθηκε
  • Απορρίφθηκε
  • Απαντήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Διεκπεραιώθηκε

19-04-2019

πριν ένα μήνα

Εγκρίθηκε

  • κ. Δάμπαλη έχει πραγματοποιηθεί αυτοψία από την αρμόδια υπάλληλο, στο συγκεκριμένο σημείο. Θα πραγματοποιηθεί κλάδεμα και περιποίηση των δέντρων αυτών . Σας ευχαριστούμε για την βοήθεια και την υπόδειξή σας.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Περιβάλλοντος

12-04-2019

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κοπή δένδρων/κλαδιών
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Περιβάλλοντος

placeΕπαρ.Οδ. Ν.Σάντας - Δρυμού 572, Δρυμός 545 00, Ελλάδα