#93. Έλλειψη φωτισμού στα Αλώνια στο Ωραιόκαστρο μετά τις 12 το βράδυ. Παλιότερα υπήρχαν 2 προβολείς που άναβαν μετά τις 12. Αν υπάρχει δυνατότητα να ξαναλειτουργήσουν. Ευχαριστώ!

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δ.Περιβάλλοντος
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Περιβάλλοντος
Δημιουργήθηκε: 18-04-2019 13:45:25 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 19-04-2019 11:48:43 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.725906284262640
Γεωγραφικό μήκος: 22.920865416526794
Προβολές: 8
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Έλλειψη φωτισμού στα Αλώνια στο Ωραιόκαστρο μετά τις 12 το βράδυ. Παλιότερα υπήρχαν 2 προβολείς που άναβαν μετά τις 12. Αν υπάρχει δυνατότητα να ξαναλειτουργήσουν. Ευχαριστώ!

linear_scale Δ.Περιβάλλοντος

  • Καταχωρήθηκε
  • check Εγκρίθηκε
  • Απορρίφθηκε
  • Απαντήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Διεκπεραιώθηκε

19-04-2019

πριν ένα μήνα

Εγκρίθηκε

  • Κα. Κοκόλη το αίτημά σας έχει έχει προωθηθεί στους ηλεκτρολόγους και στην Τεχνική Υπηρεσία που είναι το αρμόδιο τμήμα σχετικά με τον φωτισμό. Θα ενημερωθείτε για την εξέλιξη του σύντομα. Σας ευχαριστούμε.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Περιβάλλοντος

18-04-2019

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δ.Περιβάλλοντος
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Περιβάλλοντος

placeΦιλελλήνων 15, Ωραιόκαστρο 570 13, Ελλάδα